Az EB HUNGARY INVEST KFT. www.ebhinvest.hu 2004 óta működik a generálkivitelezési és műemlékfelújítási piacon. Az anno két mérnök által alapított vállalat napjainkra 17 milliárd forintot meghaladó árbevételű építőipari vállalattá nőtte ki magát.

Az EB HUNGARY INVEST KFT.–nél azon dolgozunk, hogy megmutassuk, Magyarországon is lehet német minőségű építőipari projekteket megvalósítani. Építőipari tevékenységünk felöleli intézmények és irodák, kereskedelmi- és lakóingatlanok, valamint műemlékek teljes körű generálkivitelezését, projekt-, fejlesztés- és a kivitelezés menedzsmentjét. Megrendelőink között számos cég és intézmény, önkormányzat, egyház megtalálható.

Folyamatosan fejlődő csapatunkba, az egyre növekvő feladatok ellátásához keressük kollégáinkat a következő gyakornoki pozícióba:

Helyszíni építésvezető gyakornok

Miért szeretnek diákjaink az EBH-nál dolgozni?

  • Hosszú távú munkalehetőséget nyújtunk egy folyamatosan fejlődő vállalatnál, ahol kiemelt szakmai fejlődést és előrelépési lehetőséget biztosítunk, alkalmazkodva hallgatóink órarendjéhez.
  • Gyakornoki csomagjaink keretében hallgatóink részt vehetnek céges rendezvényeinken, bevonjuk őket a munkavállalókat és a céget érintő kérdésekbe, biztosítjuk számukra a munkavégzésükhöz szükséges eszközöket (munkavédelmi ruházat, laptop, telefon stb.) és támogatjuk budapesti tömegközlekedésüket.
  • Kiemelkedő teljesítmény esetén a munkabér meghatározott időközönként szintet léphet és évközi bónuszokban részesülhetnek eredményes munkavégzésükért cserébe.
  • Szakmai szempontból izgalmas, változatos projektek sikeréhez járulhat hozzá csapatunk minden tagja, így gyakornokaink is.
  • A diploma megszerzése után, kiemelkedő teljesítmény esetén határozatlan idejű munkaszerződést ajánlunk fel.
  • Fiatalos, lendületes, aktív közösségi életet élő családias és összetartó csapat vagyunk

Gyakornokaink főbb feladatai a projekthelyszíneinken:

  • Magasépítési projektjein helyszíni irányításában és szervezésében való közreműködés, együttműködve az Építésvezetővel, Projektvezetővel,
  • Kiviteli tervek, építész tervek, csomóponti tervek, statikai tervek megismerése,
  • Szakági tervek összevetése építész tervekkel,
  • Mennyiségi számítások, költségvetési kiírások ellenőrzése,
  • Alvállalkozók koordinálása, folyó munkák nyomon követése, projekt helyszínen történő ellenőrzés, hibalisták készítése,
  • Rétegrendek ellenőrzése, ellentmondások feltárása,
  • Versenyeztetésben való közreműködés,
  • Részvétel a kooperációkon és az átadási dokumentáció összeállításában,
  • Anyagszállítás koordinálása, átvételében és dokumentálásában való együttműködés.

Elvárásaink:

  • Folyamatban lévő másod- és harmadéves felsőfokú tanulmányok, aktív/passzív nappali hallgatói jogviszony (építő / építész mérnöki szak)
  • Felhasználói szintű MS Office ismeret (Excel, Word és előny az ArchiCAD, AutoCAD használat)
  • Megbízhatóság és fejlődni akarás
  • Szakma iránti elhivatottság (előny: kivitelezés, magasépítés területe)
  • Felelősségteljes és proaktív munkavégzés
  • Minimum heti 30 óra vállalása rugalmas időbeosztásban

Munkavégzés helye:

Budapest és Pest megye

Fényképes pályázatodat várjuk az allas@ebhinvest.hu emailcímre. Jelentkezésedben tüntesd fel számunkra, hogy heti hány órát szeretnél iskolai feladataid mellett, munkával és gyakorlatszerzéssel tölteni.

Álláshirdetések adatkezelési tájékoztató »