Az EB HUNGARY INVEST KFT. www.ebhinvest.hu 2004 óta működik a generálkivitelezési és műemlékfelújítási piacon. Az anno két mérnök által alapított vállalat napjainkra 17 milliárd forintot meghaladó árbevételű építőipari vállalattá nőtte ki magát.

Az EB HUNGARY INVEST KFT.–nél azon dolgozunk, hogy megmutassuk, Magyarországon is lehet német minőségű építőipari projekteket megvalósítani. Építőipari tevékenységünk felöleli intézmények és irodák, kereskedelmi- és lakóingatlanok, valamint műemlékek teljes körű generálkivitelezését, projekt-, fejlesztés- és a kivitelezés menedzsmentjét. Megrendelőink között számos cég és intézmény, önkormányzat, egyház megtalálható.

Folyamatosan fejlődő csapatunkba, az egyre növekvő feladatok ellátásához keressük kollégánkat a következő munkakörbe:

MŰVEZETŐ

Miért jó nálunk dolgozni:

  • Hosszútávú munkalehetőséget, stabilitást és előrelépési lehetőséget nyújtunk egy dinamikusan fejlődő vállalatnál
  • Biztosítjuk a munkavégzéshez szükséges eszközöket (munkavédelmi felszerelés, laptop, mobiltelefon, projekt függvényében céges autó stb.)
  • Versenyképes és komplex juttatási csomagot adunk és eredményes projektenként plusz bónuszokkal jutalmazunk
  • Szakmai szempontból izgalmas, változatos projektek sikeréhez járulhat hozzá csapatunk minden tagja és jól képzett, tapasztalt munkatársakkal dolgozhat együtt
  • Fiatalos, lendületes, összetartó és fejlődést támogató csapat vagyunk

Miben számítunk rád?

  • Magas- és mélyépítési projektek helyszíni irányításában, szervezésében
  • A szerződések határidőkön és költségkereteken belüli teljesítésében
  • Alvállalkozók munkájának irányításában, napi tevékenységek összehangolásában
  • Anyagszállítás koordinálásában, átvételében, dokumentálásában
  • Építési napló vezetésében
  • Az építésvezető és/vagy a projektvezető felé történő beszámolásban
  • Szerződésszerű és megfelelően magas szintű műszaki tartalom biztosításában
  • Megrendelő helyszíni képviselőivel való napi kapcsolattartásban

Rád építünk, ha…

  • Középfokú szakirányú végzettséged van (pl. magasépítő technikus)
  • Rendelkezel legalább 1-3 év releváns szakmai tapasztalattal
  • Van tapasztalatod brigádok vezetésében
  • Jártas vagy felújítási (akár műemléki) munkákban
  • B kategóriás jogosítvánnyal rendelkezel
  • Határozottság és megbízhatóság jellemez és képesnek érzed magad az önálló munkavégzésre
  • Terhelhető és rugalmas vagy és jó problémamegoldó képességgel rendelkezel

Munkavégzés helye:

  • Az építési kivitelezési munkáink országszerte megtalálhatóak

Pályázatát (magyar nyelvű önéletrajz: referenciák és fizetési igény megadásával; motivációs levél) küldje el számunkra az allas@ebhinvest.hu e-mail címre. A motivációs levélben a következő kérdéseket válaszolja meg:
  1. Milyen eredményeket, teljesítményeket ért el az önéletrajzban megadott pozíciókban?
  2. Mi az, ami megfogta a hirdetésünkben?
  3. Mit vár el egy munkáltatótól ahhoz, hogy hosszú távon ott dolgozzon?

Álláshirdetések adatkezelési tájékoztató »