Az EB HUNGARY INVEST KFT. www.ebhinvest.hu 2004 óta működik a generálkivitelezési és műemlékfelújítási piacon. Az anno két mérnök által alapított vállalat napjainkra 17 milliárd forintot meghaladó árbevételű építőipari vállalattá nőtte ki magát.

Az EB HUNGARY INVEST KFT.–nél azon dolgozunk, hogy megmutassuk, Magyarországon is lehet német minőségű építőipari projekteket megvalósítani. Építőipari tevékenységünk felöleli intézmények és irodák, kereskedelmi- és lakóingatlanok, valamint műemlékek teljes körű generálkivitelezését, projekt-, fejlesztés- és a kivitelezés menedzsmentjét. Megrendelőink között számos cég és intézmény, önkormányzat, egyház megtalálható.

Folyamatosan fejlődő cégünkhöz, az új projektjeink irányításához keressük kollégáinkat a következő munkakörbe:

PROJEKTMENEDZSER, PROJEKTVEZETŐ – ÉPÍTŐIPAR

Miért jó nálunk dolgozni:

  • Hosszú távú munkalehetőséget nyújtunk egy folyamatosan és intenzíven fejlődő vállalatnál
  • Szakmai szempontból izgalmas, változatos projektek sikeréhez járulhat hozzá csapatunk minden tagja, valamint sokrétű munka és megrendelői körrel rendelkezünk
  • Különböző jóléti szolgáltatásokat biztosítunk kollégáink számára, amelyek rendszeresen igénybe vehetők (pl. irodai masszázs, csapatépítők, céges sportolási lehetőség stb.)
  • Biztosítjuk a munkavégzéshez szükséges eszközöket (laptop, mobiltelefon, céges autó stb.), valamint támogatjuk szakmai fejlődésüket
  • Fiatalos, lendületes, rugalmas és támogató csapat vagyunk
  • Megjutalmazzuk azokat a munkatársainkat, akik lojalitásukkal és eredményeikkel hozzájárulnak a cég további sikereihez

Miben számítunk rád?

  • Magasépítési projektek teljes körű menedzselése és a project team irányítása
  • A szerződések határidőkön és költségkereteken belüli teljesítése
  • Folyamatos kapcsolattartás megrendelőkkel, tervezőkkel, alvállalkozókkal, hatóságokkal
  • Projektek időbeli és pénzügyi ütemezése, erőforrásszükségletek meghatározása
  • Szerződéses határidők betartása és betartatása
  • A projektek likviditási helyzetének kontrollálása, valamint a nyereségesség megvalósulásáért való felelősségvállalás együttműködve a társosztályokkal
  • Részvétel a megrendelői, alvállalkozói kooperációkon
  • A projektben résztvevők munkájának koordinálása
  • Irányítása alá tartozó munkatársak munkájának ellenőrzése, irányítása, motiválása, vezetése
  • Alvállalkozói szerződéskötés előkészítése, versenyeztetés, döntéselőkészítés
  • Alvállalkozók, beszállítók teljesítési igazolásainak kiállítása

Rád építünk, ha…

  • 5-10 éves kivitelezésben, első sorban magasépítés területén szerzett szakmai tapasztalat
  • Felsőfokú szakirányú végzettség (Építő- vagy Építészmérnöki diploma)
  • Stabil, felhasználói szintű szoftverismeret (pl. Word, Excel, PowerPoint, Outlook, Teams, MS project)
  • B kategóriás jogosítvány
  • Felelős Műszaki Vezetői jogosultság megléte
  • Angol és/vagy német nyelvtudás előny
  • Kiváló kommunikációs és problémamegoldó képesség
  • Projektfeladatok és elvárások pontos megfogalmazása
  • Képesség a projektcsapat vezetésére és motiválására, valamint szakmai támogatásukra, a pozitív munkakörnyezet kialakítására és a hatékony együttműködésre
  • Kiváló időgazdálkodási és priorizálási képesség
  • Hatékonyságra és eredményességre törekvés a céges érdekek figyelembevételével
  • Megoldásokban gondolkodó, konstruktív személyiség
  • Feladatorientáltság és proaktivitás
  • Magabiztos fellépés, megbízhatóság és rugalmasság

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

  • Irodai munkavégzés Budapest X. kerület, az építés kivitelezési munkák országszerte.

Pályázatát (magyar nyelvű önéletrajz: referenciák és fizetési igény megadásával; motivációs levél) küldje el számunkra az allas@ebhinvest.hu e-mail címre. A motivációs levélben a következő kérdéseket válaszolja meg:
  1. Milyen eredményeket, teljesítményeket ért el az önéletrajzban megadott pozíciókban?
  2. Mi az, ami megfogta a hirdetésünkben?
  3. Mit vár el egy munkáltatótól ahhoz, hogy hosszú távon ott dolgozzon?

Álláshirdetések adatkezelési tájékoztató »