Ha képesnek érzed magad egy közel 70 fős iroda vezetésére, valamint önállóan és proaktívan tudod feladataidat ellátni, mindemellett közvetlenül és segítőkészen tudnád támogatni leendő kollégáidat, akkor téged keresünk.

Feladatok

Asszisztencia:

  • Értékesítési igazgató munkájának teljeskörű támogatása, tárgyalások és megbeszélések szervezése, azokon való részvétel és összefoglalók írása, továbbítása, esetenként prezentálása
  • Szerződések kezelése (Angol szakmai nyelven is!)
  • Szervezési és ügyintézési feladatok teljeskörű ellátása
  • HR osztály támogatása: interjúk szervezése, tárgyalók foglalása és előkészítése, igény esetén bekészítés. Pályázók fogadása, dokumentumok előkészítése, nyomtatása, valamint a belső információáramlásban való segítségnyújtás
  • Új belépő kollégák onboarding folyamatának és a szervezetbe való beintegrálódásának támogatása

Recepció:

  • Általános adminisztratív feladatok ellátása (dokumentumok kezelése, iktatása, rendszerezése, nyilvántartások vezetése stb.)
  • Vendégek fogadása, érkeztetése, informálása
  • Autókkal kapcsolatos ügyek teljeskörű intézése, flottakezelés
  • Az irodai helyiségek rendjének fenntartatása és ellenőrzése (pl. tárgyaló, konyha, klubszoba)
  • Eszközhiány, illetve az irodai rend fenntartását érintő egyéb feladatok esetén az Irodavezető tájékoztatása
  • Üzemeltetést érintő hibák elhárításában való közreműködés, pl. karbantartók felügyelete, hibák bejelentése
  • Posta és egyéb küldemények fogadása, telefonhívások és e-mailek kezelése

Elvárások

  • Középfokú végzettségű (előny a felsőfokú végzettség)
  • Kommunikációs szintű angol nyelvtudású (tárgyalási szint, illetve szakmai nyelvtudás – építőipar – előny)
  • B kategóriás jogosítványa van és rutinos vezető
  • Minimum 1-3 év hasonló pozícióban szerzett tapasztalattal rendelkezik
  • MS Office programok erős felhasználói szintű ismerője (Excel, Word, PowerPoint)
  • Jó kommunikációs képességű szóban és írásban, prezentációs képesség
  • Kimagasló szervező képességű
  • Megbízható és lelkiismeretes
  • Önálló, proaktív és rugalmas
  • Pontos, precíz munkavégzésű
  • Csapatjátékos és támogató személyiségű

Amit mi kínálunk leendő kollégánknak:

  • Folyamatos fejlődést és hosszútávú munkalehetőséget,
  • Izgalmas, kihívásokkal teli feladatokat: egy fejlődő szervezet működésének tökéletesítésében és fejlesztésében való részvételt,
  • Egy lendületes, összetartó és támogató csapatot, akik segítséget nyújtanak a betanulási folyamatában és a későbbi munkavégzésében is,
  • Irodai masszázst, valamint kreatív csapatépítő tevékenységekben való részvételt,
  • Magas szakmai megbecsülést és döntési jogkört.

Munkavégzés helye: Budapest 10. kerület

Amennyiben pozíciónk felkeltette érdeklődésed, és úgy érzed, szívesen tagja lennél az EBH csapatának, akkor küldd el magyar nyelvű önéletrajzod (bérigény, illetve referencia személy megjelölésével) és motivációs leveled az allas@ebhinvest.hu e-mail címre.

Kérjük, motivációs leveledben a következő témákra térj ki:

  • Milyen eredményeket, teljesítményt értél el a korábbi pozícióidban?
  • Mi fogott meg legjobban a hirdetésünkben?
  • Mely – számodra fontos – szempontok befolyásolják egy adott munkahely melletti hosszú távú elköteleződésed?

Álláshirdetések adatkezelési tájékoztató »