Mit nyújtunk kollégáink számára:

  • Hosszútávú munkalehetőséget egy fejlődés-orientált vállalati légkörben
  • Belső képzéseket és tréningeket a szaktudás napi szinten tartásához és az egyéni fejlődéshez
  • Szakmai szempontból izgalmas, változatos kihívásokkal teli projekteket és feladatokat
  • egy rugalmas és fiatalos szervezet működésének tökéletesítésében és fejlesztésében való részvételt,
  • Magas szakmai megbecsülést és döntési jogkört

Feladatok

  • Az irányítása alá tartozó projektek szakmai és pénzügyi megvalósulásának koordinálása, a projektvezetők irányítása
  • Gondoskodni az elnyert projektek erőforrás szükségletének összehangolásáról, tervezéséről, megszervezéséről
  • A projektek vonatkozásában a munkafolyamatok és ütemtervek kialakítása, valamint a kivitelezési és pénzügyi haladás naprakészen tartása
  • A megfogalmazódott minőségi elvárások teljesülésének biztosítása, valamint a lehetséges kockázatok felmérése, elemzése, csökkentése
  • Megbeszélések és értekezletek tartása, tárgyalások lefolytatása az üzleti partnerekkel, megrendelőkkel, hivatalokkal
  • Biztosítani a Vállalatirányítási rendszer működéséhez szükséges adatok és információk naprakészen tartását és tartatását a projektvezetőkkel
  • Biztosítani a stratégiai célok, tervek rövidtávú, operatív célokra, akciótervekre, konkrét munkafolyamatokra lebontását az irányítása alá tartozó tevékenységek vonatkozásában
  • Jogszabályi ismeretek naprakészen tartása csapatszinten
  • A termelési csoport működési hiányosságainak feltárása, a munkamódszer javítása, fejlődőképességének biztosítása
  • Gondoskodni a társosztályokkal való hatékony együttműködésről, információk átadásáról
  • Képviselni a tulajdonosi érdekeket és együttműködni a társosztályokkal

Elvárások

  • Rendelkezik minimum 10 év releváns szakmai tapasztalattal és vezetői kompetenciákkal
  • Felsőfokú szakirányú végzettsége van (építőmérnöki, építészmérnöki)
  • Műemlékvédelmi szakmérnöki végzettség vagy tapasztalat előny
  • Stabil, felhasználói szintű szoftver ismeretekkel (Excel, Word, MS Project) rendelkezik, vállalatirányítási rendszer ismerete előny
  • B kategóriás jogosítvánnyal és utazási hajlandósággal rendelkezik
  • Aktív angol vagy német nyelvtudása előny
  • Szemlélete rendkívül eredményorientált, tulajdonosi szemmel nézi a kivitelezési munkákat
  • A határidők betartása mellett fontos számára a pénzügyi eredményesség is
  • Konstruktív, előrelátó és a kontrollt, az irányítást a kezében tudja tartani
  • Kommunikációja és tárgyalóképessége szóban is és írásban is kiváló, a cég érdekeit figyelembe véve kommunikál és a megoldás irányába mutat
  • Munkavégzése lelkiismeretes, etikus, támogató és példamutató a kollégái számára
  • Erős csapatszemléletű és támogató, aki képes a csapatát akár egyénenként motiválni a közös cél elérése érdekében

Munkavégzés helye:

Az irodai munkavégzés Budapesten, az építési munkák országszerte.

Munkaidő: Teljes munkaidő

Amennyiben pozíciónk felkeltette érdeklődésed, és úgy érzed, szívesen tagja lennél az EBH csapatának, akkor küldd el magyar nyelvű önéletrajzod (bérigény, illetve referencia személy megjelölésével) és motivációs leveled az allas@ebhinvest.hu e-mail címre.

Kérjük, motivációs leveledben a következő témákra térj ki:

  • Milyen eredményeket, teljesítményt értél el a korábbi pozícióidban?
  • Mi fogott meg legjobban a hirdetésünkben?
  • Mely – számodra fontos – szempontok befolyásolják egy adott munkahely melletti hosszú távú elköteleződésed?

Álláshirdetések adatkezelési tájékoztató »