Senior fejvadász / Recruiter / Toborzó

Ha korábban már dolgoztál fejvadászként, szereted ezt a tevékenységet, de már inkább arra vágysz, hogy egy cég mellett tedd le a voksod, egy csapatot építs jó, kiváló szakemberekkel, akkor ez a pozíció neked szól!

Miért jó nálunk dolgozni?

  • Hosszú távú munkalehetőséget nyújtunk egy folyamatosan fejlődő vállalatnál
  • Szakmai szempontból izgalmas, kihívásokkal teli feladatok: egy egyre növekvő szervezet működésének tökéletesítésében, finomításában vehet részt új kollégánk
  • Fiatalos, lendületes, rugalmas csapat vagyunk
  • Önálló és felelősségteljes munkakört nyújtunk az új kolléga számára, valamint kreativitást és kihívást jelentő feladatokat
  • Céges masszázs szolgáltatás biztosítja a relaxálást, valamint kiváló kávé, cappuccino segíti a feltöltődést
  • Hangulatos csapatépítéseket és céges rendezvényeket szervezünk

Feladatok

  • Munkaerő-közvetítési megbízások teljesítése, teljes körű koordinálása
  • Jelöltek felkutatása a meghatározott pozíciókra
  • Fejvadászat, keresés: alternatív, direkt módszerekkel
  • Potenciális jelöltekkel való kapcsolatfelvétel (hideghívások) és előszűrés
  • Telefonos és személyes interjúk megtartása, tanácsadói riportok készítése
  • Ügyfélközpontúság, folyamatos ügyfélkapcsolattartás, tervezés, mérlegelés, döntés, a cég érdekeit szem előtt tartva
  • Együttműködés a társosztályokkal, kollégákkal és a menedzsmenttel
  • A kitűzött stratégiai célok elérésében való aktív közreműködés

Elvárások

  • 1-3 év szakmai tapasztalat
  • Felsőfokú végzettség (előny: HR, közgazdaságtan, pszichológia)
  • Kifejezett építőipari területen szerzett, fejvadászati eredményes tapasztalat
  • Stabil, felhasználói szintű szoftver ismeretek (MS Office) és jártasság a social media felületek használatában
  • Kiváló kapcsolatteremtő és kommunikációs képesség
  • Értékesítési és motiváló képesség
  • Problémamegoldás proaktív és pozitív hozzáállással
  • Magabiztosság és határozottság
  • Szakmai hitelesség és igényesség
  • Nagyfokú megbízhatóság és lojalitás

Munkavégzés helye: Budapest X. kerület

Munkaidő: Teljes munkaidő

Amennyiben pozíciónk felkeltette érdeklődésed, és úgy érzed, szívesen tagja lennél az EBH csapatának, akkor küldd el magyar nyelvű önéletrajzod (bérigény, illetve referencia személy megjelölésével) és motivációs leveled az allas@ebhinvest.hu e-mail címre.

Kérjük, motivációs leveledben a következő témákra térj ki:

  • Milyen eredményeket, teljesítményt értél el a korábbi pozícióidban?
  • Mi fogott meg legjobban a hirdetésünkben?
  • Mely – számodra fontos – szempontok befolyásolják egy adott munkahely melletti hosszú távú elköteleződésed?