Az EB HUNGARY INVEST KFT. www.ebhinvest.hu 2004 óta működik a generálkivitelezési és műemlékfelújítási piacon. Az anno két mérnök által alapított vállalat napjainkra 17 milliárd forintot meghaladó árbevételű építőipari vállalattá nőtte ki magát.

Az EB HUNGARY INVEST KFT.–nél azon dolgozunk, hogy megmutassuk, Magyarországon is lehet német minőségű építőipari projekteket megvalósítani. Építőipari tevékenységünk felöleli intézmények és irodák, kereskedelmi- és lakóingatlanok, valamint műemlékek teljes körű generálkivitelezését, projekt-, fejlesztés- és a kivitelezés menedzsmentjét. Megrendelőink között számos cég és intézmény, önkormányzat, egyház megtalálható.

Folyamatosan fejlődő csapatunkba, az egyre növekvő feladatok ellátásához keressük kollégáinkat a következő munkakörbe:

AJÁNLATADÓ MÉRNÖK, PÁLYÁZAT ELŐKÉSZÍTŐ – ÉPÍTŐIPAR

Miért jó nálunk dolgozni?

  • Hosszú távú munkalehetőséget egy stabil és dinamikusan fejlődő, családias légkörű vállalatnál
  • Felelősségteljes és kihívásokkal teli feladatokat, szakmai szempontból izgalmas, változatos projekteket
  • Támogató menedzsmentet és egy lendületes, összetartó csapatot
  • Szakmai és személyes fejlődési lehetőséget – projektek kivitelezésében való részvételt – illetve karrierlehetőséget
  • Különböző jóléti szolgáltatásokat, amelyek rendszeresen igénybe vehetők (pl. irodai masszázs, gyümölcsnap, csapatépítők stb.)
  • Versenyképes juttatási csomagot és hatékony munkavégzést támogató eszközöket
  • Megjutalmazzuk azokat a munkatársainkat, akik lojalitásukkal és eredményeikkel hozzájárulnak a cég további sikereihez

Miben számítunk rád?

  • Ajánlatok (közbeszerzési és versenypiaci) kidolgozása és összeállítása megadott paraméterek mentén
  • Kapcsolódó költségvetések elkészítése
  • Kapcsolattartás a megrendelői-, alvállalkozói-, beszállítói körrel, tervezőkkel
  • Alvállalkozók, beszállítók versenyeztetése
  • Tervek műszaki felülvizsgálata, mennyiségek ellenőrzése
  • Részvétel organizációs tervek, műszaki ütemtervek elkészítésében
  • Helyszíni bejárásokon a cég képviselete

Rád építünk, ha…

  • Felsőfokú építőipari szakirányú végzettség (építő- építészmérnök, gépész- villamosmérnök)
  • Minimum 1-2 év ajánlatkészítésben és pályázatírásban szerzett releváns szakmai tapasztalat
  • Kivitelezésben szerzett tapasztalat
  • Kommunikációs szintű angol nyelvtudás (tárgyalási szint előny)
  • Felhasználói szintű Excel, Word, Outlook ismeret és használat
  • Pontosság, precizitás, önállóság, jó problémamegoldó képesség, felelősségvállalás
  • Határidők betartása, priorizálási képesség
  • Tárgyalási képesség, határozott és magabiztos fellépés
  • Rugalmasság, meggyőző- és érvelési képesség
  • B kategóriás gépjárművezetői engedély

Kiválasztásnál előnyt jelent:

  • MS projekt ismeret és felhasználói szintű használat
  • Vállalkozási szerződés alapfokú ismerete
  • Opcionálisan:
    • Közbeszerzési tapasztalat
    • TERC költségvetés-készítő program ismerete
    • Elektronikus Közbeszerzési Rendszer használatában való jártasság

Olyan munkatársat keresünk, aki számára fontos, hogy munkája során a piaci átlagnál magasabb szakmai elvárásoknak kell megfelelnie, melyhez minden támogatást megadunk!

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

  • Irodai munkavégzés Budapest X. kerület, az építés kivitelezési munkák országszerte.

Pályázatát (magyar nyelvű önéletrajz: referenciák és fizetési igény megadásával; motivációs levél) küldje el számunkra az allas@ebhinvest.hu e-mail címre. A motivációs levélben a következő kérdéseket válaszolja meg:
  1. Milyen eredményeket, teljesítményeket ért el az önéletrajzban megadott pozíciókban?
  2. Mi az, ami megfogta a hirdetésünkben?
  3. Mit vár el egy munkáltatótól ahhoz, hogy hosszú távon ott dolgozzon?

Álláshirdetések adatkezelési tájékoztató »